درحال بار گذاری
img-bg

بهترین هاستینگ در سال 1399 به انتخاب مردمدر باره تیم اصفهان گیمینگ صفحه اصلی - درباره اصفهان گیمینگ

چرا بررد هاستینگ ؟

اصفهان گیمینگ تواسنته از سال 1399 با تیم قدرتمند خود گام های زیادی در زمینه هاستینگ و خدمات گیمینگ بر دارد و تنها حدف ما ارائه خدمات با کمترین قیمت و با بالاترین کیفیت می باشد در ادامه مطلب می توانید بعضی از کار های شرکت را مشهاده کنید

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات اصفهان گیمینگ میزبانی وب اشتراکی در شرکت انتقال داده های آسیاتک بر اساس سیستم عامل ویندوز و لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در شرکت آسیاتک مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

تمامی سروریس های ما دارای آنتی دیداس چهار لایه می باشد و می تواند تمامی حملات دیداس را دفع کند

سخت افزار قدرتمند

اصفهان گیمینگ با هارد SSD PRO تواسنته سرعت تمامی محصولات خود را تا بالاترین سرعت و قدرت ارتقا دهد

بهینه سازی هوشمند

اصفهان گیمینگ توانسته با تیم قدرتمند خود تمامی سروریس های خود را بهینه سازی کند

آنچه مشتریان ما
درباره بررد هاستینگ میگویند